Τσάντα Σακίδιο No Fear Back me Up Μαύρο
Μεγάλο σακίδιο με πολλές θέσεις για το σχολείο ή για τις δραστηριότητες σας. Διαθέτει τρεις θέσεις που κλείνουν με μεγάλα φερμουάρ και μία μικρή θέση μπροστά.
![>Δημιουργήστε λογαριασμό, συνδεθείτε και κερδίστε 40 πόντους από αυτό το προϊόν >Δημιουργήστε λογαριασμό, συνδεθείτε και κερδίστε 40 πόντους από αυτό το προϊόν](/modules/loyaltyeditpoints/views/img/coin.png)
Μεγάλο σακίδιο με πολλές θέσεις για το σχολείο ή για τις δραστηριότητες σας. Διαθέτει τρεις θέσεις που κλείνουν με μεγάλα φερμουάρ και μία μικρή θέση μπροστά. Για περισσότερο χώρο έχει δύο πλαϊνές θήκες για παγουρίνο ή ομπρέλα. Έχει ανατομική πλάτη και εργονομικούς ρυθμιζόμενους ιμάντες πλάτης, καθώς και χειρολαβή. Διαθέτει θήκη για ακουστικά και εσωτερική θήκη οργάνωσης. Έχει χοντρά, ανθεκτικά φερμουάρ.