Τσάντα Σακίδιο No Fear Back me Up Butterfly Almond
Μεγάλο σακίδιο με δύο κεντρικές θέσεις ,που κλείνουν με μεγάλα φερμουάρ, και δύο μικρότερες μπροστά.
![>Δημιουργήστε λογαριασμό, συνδεθείτε και κερδίστε 39 πόντους από αυτό το προϊόν >Δημιουργήστε λογαριασμό, συνδεθείτε και κερδίστε 39 πόντους από αυτό το προϊόν](/modules/loyaltyeditpoints/views/img/coin.png)
Μεγάλο σακίδιο με δύο κεντρικές θέσεις ,που κλείνουν με μεγάλα φερμουάρ, και δύο μικρότερες μπροστά. Για περισσότερο χώρο έχει δύο πλαϊνές θήκες για παγουρίνο ή ομπρέλα. Έχει ανατομική πλάτη και εργονομικούς ρυθμιζόμενους ιμάντες πλάτης, καθώς και χειρολαβή. Έχει χοντρά, ανθεκτικά φερμουάρ και ύφασμα με τυπωμένα σχέδια και μοτίβα.